layout element
Mood image  

Tüm uyruklar için seyahat sigortası güvencesi
dünya çapında internet üzerinden sigortalama olanağı

25 yılı aşkın bir süredir tüm dünyadan üniversite öğrencisi, Au Pair, stajyer, Work & Travel katılımcısı, turist, konuk bilim insanı ve yüksekokul programları katılımcısı yurtdışı için sağlık sigortası söz konusu olunca CareMed'e güvenmektedir. CareMed, uygun fiyata, özel olarak genç insanların ihtiyaçlarına yanıt veren geniş kapsamlı seyahat sağlık sigortası güvencesini sunmaktadır. Sağlık sigortası ayrıca isteğe bağlı olarak ayrıca kaza ve kişisel sorumluluk güvencesi ile tamamlanabilir.

CareMed sigortaları, dünya çapında vize başvurularında geçerli koşullara uygundur (örn. Avustralya ve Yeni Zelanda'da Work & Travel vizesi, J1 vizesi, Schengen vizesi). Seyahatteyken acilen yardım mı gerekli? Acil çağrı merkezimiz 24 saat boyunca birçok dilde hizmetinizdedir. Ayrıca kişisel kullanıcı bilgileri ile sigorta kapsamınızla ilgili tüm önemli bilgilere her zaman ulaşabilmeniz sayesinde ve yurtdışında en iyi şekilde destek almanız sağlanmaktadır.

Uyruğunuz ve destinasyonunuz ne olursa olsun - CareMed'de sizin için doğru olan seyahat sigortası var.
Seyahat Sağlık Sigortası    

Seyahat Sağlık Sigortası

Seyahatte Sağlık güvencesinin dışında CareMed ek olarak Seyahat Kaza Sigortası, Seyahat Destek Sigortası ve Kişisel Seyahat Sorumluluk Sigortası sunmaktadır.

başlangıç tarihi € 0,95/US$ 1,19 per day

Au Pair Sigortası    

Au Pair Sigortası

Bu sigorta özel olarak Au Pair'lerin ihtiyaçlarına yönelik yapılandırılmıştır. Au Pair veya onu davet eden aile, burada tüm hedef ülkeler için uygun sigortayı çevrimiçi ortamda yaptırabilir. İhtiyaçlarınıza göre yapılandırılmış iki sigortanın arasından tercihinizi yapabilirsiniz: Au Pair Basic ve Au Pair Profi.

başlangıç tarihi 36,00 € per month

Acil Durum Seyahat Sigortası    

Acil Durum Seyahat Sigortası

Yurtdışı seyahatiniz için zaten geçerli yasal zorunlu veya özel sağlık sigortanız varsa, bu sigorta size en iyi ek güvenceyi sağlar (örn. ülkenize tıbbi nakil). Daha ayrıntılı bilgileri burada bulabilirsiniz.

başlangıç tarihi 3,50 € per month
Rezervasyon İptal Sigortası    

Rezervasyon İptal Sigortası

Yola çıkmadan önce seyahatinize engel çıkması durumlarına karşı Rezervasyon İptal Sigortası size ek güvence sağlar. Rezervasyon iptal masrafları örneğin beklenmeyen ağır hastalıklar/kazalar veya yakın bir akrabanın ölümü durumunda karşılanır.

başlangıç tarihi 12,00 € one-time